+98 (911) 116 1546

معرفی

: نرم افزار نیک عکس

با عرض سلام و خیر مقدم خدمت شما بازدید کننده گرامی، در اینجا ما قصد داریم خیلی ساده و سریع به معرفی نرم افزار نیک عکس بپردازیم. نرم افزار نیک عکس یک نرم افزار مدیریتی جامع برای آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری است. برای آتلیه هایی که در آن عقد قرارداد، نوبت دهی، حسابداری، و ارسال پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی و البته سادگی در استفاده از آنها از درجه اهمیت بالایی برخوردار میباشد.
از آنجایی که ما بعنوان طراح و ایده پرداز این نرم افزار ، در صنعت عکاسی عروس نیز مشغول به فعالیت هستیم، نرم افزاری طراحی نمودایم که پیش از هر چیز بصورت همه جانبه مشکلات آتلیه نیک عکس را در زمینه های فوق مرتفع سازد. با توجه به این موضوع و مطالب آتی متوجه ویژگی های خاص این نرم افزار خواهید شد. لذا با کمال اطمینان به همکاران عزیز در سراسر کشور این نکته را متذکر میشویم که این نرم افزار خیلی ساده و بسیار پیشرفته شما را در مدیریت آتلیه خود یاری میکند آنچنان که فقدان آن در گذشته را به بدی یاد خواهید نمود.
و اما مزایای استفاده از این نرم افزار را بصورت خیلی خلاصه با تصاویر مربوطه شرح میدهیم و برای دریافت توضیحات کاملتر به کلیپ های تصویری مراجعه نمایید.


- ایجاد امکاناتی جهت عقد قرارداد و نوبت دهی دقیق و سریع:

در بخش فاکتورها شما میتوانید خیلی ساده به عقد قرارداد و نوبت دهی در هنگام اضافه نمودن کالاهای خدماتی و یا فروش کالای های تولیدی یا بازرگانی خود بپردازید.


- بازبینی سریع نوبت های اعطا شده در تقویم و سررسید :

در بخش تقویم و سررسید شما تمامی کارهای روزمره خود، یادداشت ها و سررسید چکهایتان را بصورت خودکار مانند یک سررسید معمولی در اختیار خواهید داشت


- دریافت گزارشات مختلف مالی و حسابداری بطور ساده، سریع و بدون نیاز به دانش حسابداری :

در این بخش تمام گزارشات مالی خیلی ساده در اختیار شماست. مثلا اینکه چه اشخاصی به شما مانده بدهی دارند و چقدر؟ یا تا کنون چقدر فروش یا خدمات انجام دادید و چقدر هزینه شده و چقدر سود کرده اید، هزینه هایتان روی نمودار و امثال اینها.


- دسترسی سریع به هرگونه اطلاعات مورد نیاز :

نیک عکس یک موتور جستجو گر قوی دارد که در صفحه اصلی نرم افزار واقع شده و مانند موتور گوگل عمل کرده و چنانچه هر چیزی از یک مشتری را وارد نمایید تمامی اطلاعات آن پیش روی شما خواهد بود. مثلا میتوانید بخشی از نام یک مشتری را وارد کنید تا لینک به بخش های مختلف اطلاعاتی آنرا در اختیار داشته باشید.


- آرشیو منظم با قابلیت دستیابی سریع :

این بخش به ما کمک میکند تا عکسهای هر مشتری را مدیریت نماییم. توضیحات این بخش از حوصله این صفحه خارج است و فقط اشاره میکنیم به یک مثال. فرض کنید مشتری ای برای انتخاب عکسهایش به آتلیه آمده است. بجای اینکه در هارد های اکسترنال خود بدنبال عکسهایش بگردید از طریق آرشیو این نرم افزار میتوانید با جستجوی نام او متوجه شوید که عکسهایش در کدام هارد قرار دارد و پس از اتصال آن به کامپیوتر عکسهایش را در اختیار خواهید داشت. و خیلی موارد دیگر.


- ارائه محیط انتخاب عکس :

در این بخش از آرشیو شما بصورت مرحله ای قادر به انتخاب عکسهای مشتری خواهید بود. از توضیحات این بخش کم میکنیم و آنرا با بخش انتخاب عکس نرم افزار لایتروم قیاس میکنیم که در مجموع بسیار ساده شما را در امر انتخاب عکس از نرم افزار های جانبی بی نیاز میکند.


- تغییر سایز و کیفیت دسته ای عکسها و قفل گذاری روی آنها :

زمانی پیش میآید که بخواهید بعضی از فایل عکسها را به مشتری بدهید. خیلی ساده با استفاده از این بخش عکسها را انتخاب میکنید، سایز نهایی آنها را میدهید و واتر مارک مورد نظر را اعمال و به مشتری تحویل میدهید. همین. بخش دیگری در قسمت آرشیو وجود دارد که توسط آن میتوانید عکس ها را قفل گذاری نمایید تا هیچ شخصی بغیر از خود شما نتواند آنها را ببیند و حتی با قویترین نرم افزار های هک قابل بازیابی نخواهد بود.


- امکان ایجاد ارتباط سریع، راحت و هدفمند از طریق پیامک :

توسط نرم افزار نیک عکس شما قادرید تا با شمارۀ پیامکی 100016000 با مشتریانتان در ارتباط باشید آن هم به جا و به موقع. مثلا خوشامد گویی خودکار پس از عقد قرارداد، تبریک خودکار روز تولد و ازدواج و امثال اینها. حتی مانند یک موبایل میتوانید پیامک های دلخواه هم ارسال نمایید مثلا برای یادآوری روز انتخاب عکس و ...

- راهنمایی ساده به کاربر در هنگام استفاده :

گرچه نرم افزار نیک عکس طوری طراحی شده تا با یک نگاه بتوان فهمید که اکنون چه گزینه ای باید کلیک شود و چه کاری انجام داد ولی باز هم برای راحت تر شدن استفاده از بخش ها یک راهنمای جامع،فارسی، و سریع طراحی شده که در هر بخشبی با زدن Ctrl+F1 راهنمای همان بخش در اختیار شماست.


-محیط کاربری زیبا، حرفه ای و در عین حال ساده
ما بعنوان یک همکار در صنعت عکاسی باور داریم که زیبایی و حرفه ای بودن در همه مراحل کاری لازم و ضروری است. لذا علاوه بر طراحی ساده و کاربری آسان، ظاهر نرم افزار نیز برای ما از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. لذا همانطور که در عکسهای فوق که تنها مربوط به بخشهایی از این نرم افزار میباشد مشاهده کردید که از ظاهر بسیار متفاوت و زیبایی برخوردا میباشد . این مورد به محض استفاده از نرم افزار برای شما ملموس خواهد بود.


-امکان تقسیم کار بین پرسنل و اجرا در محیط شبکه
یک امکان فوق العاده دیگر امکان استفاده از نرم افزار تحت شبکه میباشد. یعنی شما براحتی میتوانید بین پرسنل خود تقسیم کار کنید تا مثلا یکی روی بخش آرشیو کار کند و دیگری مسائل مالی را حل کند و یکی دیگر تنها به عقد قرارداد بپردازد.


جهت آشنایی بیشتر با محیط نرم افزار به کلیپ های معرفی و آموزشی نرم افزار در ادامه توجه نمایید:-سوالات متداول :
1. قیمت نرم افزار چقدر است؟ 195 هزار تومان
2. از کجا میتوان خرید؟ از طریق بخش سفارش نرم افزار بصورت آنلاین و یا با تیم فروش تماس حاصل فرمایید.
3. آیا سالانه یا ماهانه پرداخت دیگری باید انجام شود؟ خیر خرید این نسخه از نرم افزار بصورت دائمی است و شما یک بار پرداخت میکنید برای همیشه و میتوانید آپدیت های آنرا بصورت رایگان در اختیار داشته باشید.
4. آیا روی فاکتور ها نام آتلیه ما هک میشود؟ بلی شما قبل از استفاده از نرم افزار اطلاعات خود بهمراه لوگوی خود را در بخش تنظیمات وارد میکنید و در تمام بخش های و گزارشات نرم افزار که نیاز به هک شدن نام دارد نام و لوگوی شما هک میشود.
5. آیا امکانش هست برای ارسال پیامک بجای شماره 100016000 شماره دلخواه خودم رو وصل کنم؟ خیر. برای این شماره و استفاده اون در این نرم افزار مجوز گرفته شده و در زمان ارسال پیامک نام شما در متن آن قید میشود.
6. آیا تحت شبکه هم میشه از این نرم افزار استفاده کرد و تا چند نفر؟ بلی. امکان استفاده از نرم افزار تحت محیط شبکه وجود دارد و تا بینهایت کاربر بصورت همزمان میتوانند از آن استفاده کنند ولی توجه داشته داشته باشید که برای هر کاربر جداگانه و مستقل میبایست یک قفل سخت افزاری جداگانه خریداری نمود.
7. قیمت هر قفل سخت افزاری چنده؟ فعلا قیمت هر قفل 90 هزار تومان است که با 7 هزار تومان هزینه پست جمعا میشود 97 هزار تومان و آنرا میتوانید بعد از خرید و دریافت نرم افزار سفارش دهید.
8. آیا این نرم افزار کاملا ایمن هست؟ بلی 100%، اطلاعات شما که کاملا در محیط آتلیه قراردارد، عکسهایتان نیز همینطور، در زمان ارسال پیامک تنها متن پیامک به سمت سرور ما ارسال میشود و در نتیجه نرم افزار در قبال اطلاعات شخصی بسیار ایمن هست
9. نرم افزار هر چند وقت یکبار آپدیت میشه؟ معمولا هر سال یا هر شش ماه یکبار آپدیت میشود که آن هم با توجه به نیاز همکاران است. اگر میبایست بخشی از نرم افزار حذف یا به آن اضافه شود تنها در صورت امکان پذیر خواهد بود که حداقل ده نفر از همکاران درخواست های مشابه داده باشند.
10. آیا آموزش هم داره؟ بلی. در سی دی نرم افزار فایل های آموزش تصویری وجود داره که در عرض 3 ساعت کاملا شما رو آماده میکنه که از نرم افزار بهترین بهره رو ببرید.
11. شما خودتون هم آتلیه دارین؟ بلی، آتلیه نیک عکس در بابل - مازندران. کلا ایدۀ این نرم افزار از همون جا نشات میگیره و قبل از هر چیزی ما این نرم افزار رو برای خودمون طراحی کردیم و خدا رو شکر تمامی مشکلات ما را رفع کرده.- لیست استفاده کنندگان خوشحال این نرم افزار : "تنها کسانی که نرم افزار خود را در سامانه ثبت نمودند"

1: tanin in Alvand
2: Forough in amirkola
3: studio AMIR SALAR in amol
4: ailar in amol
5: candida in amol
6: garni in amol
7: MEHR MADARI in Amol
8: Chehreh Pardazan in Amol
9: Art in Ardabil
10: STUDIO MAX in ASTANEH ASHRFIYEH
11: siaho sefid in babol
12: 321 in babol
13: Jazireh in Babol
14: Mandegar in Babol
15: Orkideh Studio in Babol
16: Shahkar Studio in Babol
17: Baraka Studio in Babol
18: Abrisham Studio in Babol
19: Nikaks in Babol
20: Nikaks in Babol
21: ShahreZiba in babolsar
22: Studio Glamour in babolsar
23: MisterCut in Babolsar
24: Siah o Sefid in Bandar Abbas
25: Setareh in Bandare Jask
26: photokiana in behbahan
27: proshot studio in bobolsar
28: MARKZ AKS FILM IDE in DASTGERD BORKHAR
29: Jong Honar Studio in Gorgan
30: studioKaghazi in hamedan
31: Classic in hamedan
32: mahnegar in hamedan
33: Virgool in Hamedan
34: Limage Atelier in jtehran
35: setayesh in kafran
36: negah noo in kangavar
37: SAMA FILM in KASHAN
38: Bayan Studio in kermanshah
39: Tanin Studio in kermanshah
40: Arjang Studio in kermanshah
41: Anaar Studio in Kermanshah
42: Afrodeyt Studio in Kermanshah
43: Kakh Studio in Kermanshah
44: Chashman Siah Studio in Kermanshah
45: Yas Srtudio in Kermanshah
46: Navid Studio in Kermanshah
47: Atiyeh in Lahijan
48: kolbe in langarud
49: Kolbeh Studio in Langarud
50: AmirFarzam in Mahmoud Abad
51: Studio Baran in Maku
52: etemad in manoojan
53: etemad in manoojan
54: studi naz in minab
55: melody in miyaneh
56: studioamirsalar in mol
57: Jest Studio in Nour
58: Pezhman Servati in Nowshahr
59: Flash in rasht
60: Namahang Studio in Rasht
61: Top Studio in Rasht
62: Khakpour Studio in Rasht
63: STUDIO TANDIS in Rasht
64: Khatibi Studio in Rasht
65: Arc Studio in Rasht
66: Charlie Studio in Rasht
67: Patris Studio in Rasht
68: Aks Khaneh in Sanandaj
69: Lubitel in Sanandaj
70: ARAM in sari
71: Zede Noor in sari
72: atliye mohsen in sari
73: Ghermez Studio in sari
74: RangaRang in Sari
75: Sepehr in Sari
76: Hassan LAW in Sari
77: Khaneh Ax Setareh in Sari
78: Number One in Sari
79: PHOTO HOSSEIN in SARI
80: jame in sefidshahred
81: Afarinesh Studio in Shahi
82: studio anar in shiraz
83: KAREN in SHIRAZ
84: estedio ima in tabriz
85: Studio Alma in tabriz
86: Mavi in Tabriz
87: sepehr studio in taybad
88: studio daal in tehran
89: pink roses studio in tehran
90: mahdys in tehran
91: Koochak Studio in Tehran
92: Etehadieh Tehran in Tehran
93: hak in TEHRAN
94: Mohtasham in Urmia
95: studio lotus in urmiya
شما نیز به جمع ما بپیوندید.